GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 15 grudnia (sobota)
Godzina: 10:00-12:00
Grupa tematyczna: ZERO WASTE
Ilość miejsc: 8 par (opiekun+dziecko)
Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Najlepsze prezenty to te zrobione samodzielnie. Gdy oprócz tego są pyszne – to już lepiej być nie może. Zapraszamy na grudniowe warsztaty domowych, świątecznych słodyczy. Będzie pachniało czekoladą, kardamonem, wanilią i goździkami. Ukręcimy stylowe trufle, skomponujemy spersonalizowane bombonierki i intrygujące konfitury.

Poszukajcie w domu niepotrzebnych wstążek, ściereczek, pudełek i małych słoików. Przynieście je na warsztaty. Zapakujemy do nich same dobre rzeczy. 

W planach mamy przygotowanie:

 • Smacznych drobiazgów
  Trufle śliwkowe
  Ciasteczka owsiane bez pieczenia
  Chałwa piernikowa
  Skórka pomarańczowa w czekoladzie
  Brownie z dojrzałymi bananami
  Bezy cynamonowe
 • Prezentów w słoiku
  Kandyzowana cytryna z imbirem
  Pomarańcze w syropie korzennym
  Słony krem karmelowy
  Lemon curd
  Konfitura marchewkowa
  Musztarda gruszkowa

Zajęcia bezpłatne

Link do zapisów: TUTAJ!

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Prowadzący: Sylwia Majcher


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – Innovation” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.