GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 15 grudnia (sobota)
Godzina: 12:00-14:00
Ilość miejsc: 100
Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Choć Internet oferuje wiele możliwości, jest również miejscem pełnym pułapek i niebezpieczeństw.  Zapraszamy na spotkanie, podczas którego zastanowimy się, jak mądrze, twórczo i bezpiecznie poruszać się po cyfrowej rzeczywistości. Spotkanie rozpocznie się w samo południe, przy drugim śniadaniu i aromatycznej kawie. Moderatorem dyskusji będzie Rafał Rogoza, wieloletni ekspert w zakresie technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych, trener cyber-bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Na spotkaniu nauczysz się jak lepiej:

– chronić swoje prywatne dane w Internecie,
– sprawić, aby Internet pracował na Waszą korzyść,
– być częścią świata Internetu i mieć nad tym kontrolę,
– myśleć o Internecie jak o możliwościach (nie jak o niebezpieczeństwie).

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa oraz do dyskusji w trakcie i po spotkaniu.

Na wykład sedecznie zapraszamy dzieci w wieku od ~9 lat do ~15 lat, rodziców oraz wszystkie osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w sieci.

Debata jest bezpłatna!

Link do zapisów: TUTAJ!

PODCZAS SPOTKANIA ZAPEWNIAMY TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – Innovation” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.