GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 6 litopada (wtorek)
Godzina: 10:00-13:00
Grupa tematyczna: EDUKACJA/REKLAMA
Ilość miejsc: 15
Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia poświecone różnym formom współczesnej reklamy oraz skutecznej, inowacyjnej promocji. Zastanowimy się nad nietypowymi strategiami reklamowymi, które budują dobry wizerunek przedsięwzięcia, zwiekszaja jego zasięg i łączą w sobie estetyczne wartości. Przystapimy do kreatywnej burzy muzgów i wymyślimy materiały, które mogłyby nam posłużyć do promowania projektu INNOVATION. KIDS DESIGN SPACE.

Link do zapisów: TUTAJ!

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Prowadzący: Wioleta Król


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – Innovation” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.