GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 15 grudnia (sobota)
Godzina: 1o:00-16:00
Grupa tematyczna: EDUKACJA
Ilość miejsc: 20 os/ 1 warsztat
Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Serdecznie zapraszamy do CRZ Krzywy Komin na cykl 5 warsztatów skierowanych do edukatorów. W ramach  cyklu będziemy poruszać różne zagadnienia z zakresu rozwoju dzieci i sposobów nowoczesnego kształcenia. Teamtyka spotkań:

10.00-11.00 – INNOWACYJNA EDUKACJA

11.15-12.15 – KULTURA I SZTUKA, A ROZWÓJ DZIECI

12.30-13.30 – NAUKA Z WYOBRAŹNIĄ – STYMULOWANIE TWÓRCZEGO MYŚLENIA

13.45-14.45 – ROZWIAZYWANIE PROBLEMÓW I DZIAŁANIA DZIECI

15.00-16.00 -MODELE KOMUNIKACJI I FORMY AKTYWNE WE WSPÓŁCZESNEJ EDUKACJI

Link do zapisów: TUTAJ!

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Prowadzący: Zespół specjalistów


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – Innovation” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.