GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin:13 października 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-16:00

Wiek dzieci: 8-15 lat

Ilość miejsc: 12

Miejsce: Studio Delikatesy, Nyska 61a

Organizator: Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Link do zapisów TUTAJ!

Zajęcia bezpłatne!

Zero waste, czyli życie bez śmieci! Zero waste to styl życia, polegający na ograniczaniu produkcji śmieci, ograniczanie się w wielu aspektach naszej codzienności, a także wykorzystywanie istniejących już odpadów. Jest to miejsce dedykowane przede wszystkim adeptom sztuki kulinarnej. Początkujący mają szansę wziąć udział w jednym z wielu warsztatów organizowanych przez Studio Delikatesy , we współpracy z  Szefami Kuchni znanych Wrocławskich restauracji reprezentujących smaki całego świata, a doświadczeni kucharze mogą szkolić swoje techniki gotowania pod okiem najlepszych Szefów z Polski i ze świata, na specjalnych eventach. Na warsztatach uczestnicy będą tworzyć niesamowite dania nie marnując jedzenia, a przy tym świetnie się bawić!

Prowadzący : Joanna Aniszczyk


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury