GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Dzień 2

Termin: 28 października 2018 (NIEDZIELA)

Godzina: 10:00-16:00

Etap: KREOWANIE

Grupa tematyczna: ODLOTOWE DRONY

Wiek dzieci: 8-15 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

Organizator: Fundacja Open Mind

Zapisy dotyczą wycieczki w ramach etapu DOŚWIADCZANIE oraz zajęć projektowych podczas następnego etapu KREOWANIE.

ZAPISY TRWAJĄ!

Link do zapisów TUTAJ!

Zajęcia bezpłatne!

Odleć w świat technologii, mobilnych i wielozadaniowych dronów! Warsztaty dzielą się na dwa dni. Pierwszego dnia dzieciaki będą się inspirować naturą i dowiedzą się jak wygląda świat dronów.

Drugiego dnia uczestnicy zaprojektują drona nowego rodzaju! Dzieci będą musiały wybrać zadanie jakie zrealizują drony. Następnie wybiorą środowiska w jakich urządzenia będą funkcjonować oraz zaplanują budowę z uwzględnieniem rodzaju napędu, sposobu poruszania, przystosowania do realizacji zadania. Każdy z uczestników będzie miał okazję zrealizować swój projekt!

Prowadzący: Dariusz Werschner


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury