GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

wolontariat

Dzieci zaskakują kreatywnością i wyobraźnią. My to wiemy! Wiedzą to i nasi wolontariusze, dlatego jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do otaczającego Cię świata, chcącą tworzyć i kształtować nowe, świadome i twórcze pokolenie, dołącz do naszego zespołu!

Wolontariat podczas KIDS DESIGN SPACE – Dzieci Projektują Przestrzeń to m.in.:

  •  pomoc w organizowaniu i prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży,
  •  pomoc w organizacji festiwali, targów i innych wydarzeń specjalnych,
  •  wsparcie w bieżących działaniach i drobnych pracach organizacyjnych: biurowych, graficznych, tłumaczeniach, itp.

I Ty możesz współtworzyć z nami projekt pełen dziecięcej twórczości!

Wyślij zgłoszenie: biuro@fundacjaopenmind.pl

KIDS DESIGN SPACE – Dzieci Projektują Przestrzeń jest zarządzane przez Fundację OPEN MIND, organizację non – profit.
Więcej na: www.fundacjaopenmind.pl

współpraca

Po sześciu latach prowadzenia różnych działań, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że uwielbiamy pracę z dziećmi. Dlaczego? Jakie są nasze cele i założenia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w zakładce O FUNDACJI. Zapraszamy, poznajmy się!

Warsztaty prowadzone w ramach projektu KIDS DESIGN SPACE – Dzieci Projektują Przestrzeń to doskonała okazja do promocji marki. Reklama na broszurach, partnerstwo czy sponsoring to tylko nieliczne pomysły i możliwości współpracy z nami.

Zaufało nam już Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także Narodowe Centrum Kultury, przekazując środki na nasze działania. Prowadzone przez nas projekty uzyskały patronaty honorowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Edukacji, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Rzecznika Praw Dziecka oraz Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Świadczy to o wysokiej jakości przeprowadzonych projektów, nie tylko pod względem edukacyjnym.

Prowadzone u nas warsztaty i spotkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców, i mogą być doskonałą okazją do prezentacji Twojej firmy w nowy innowacyjny sposób.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, pisz na adres:  kontakt@kidsdesignspace.pl

Razem zastanowimy się nad strategią i zaplanujemy scenariusz, który może okazać się dobrym pretekstem do wspólnej kreatywnej zabawy!

zostań partnerem

KIDS DESIGN SPACE – Dzieci Projektują Przestrzeń ma bardzo duży potencjał kreatywny, oraz wartość społeczną, gdyż realizujemy misję edukacyjną w zakresie, którego nie odnajdziemy w standardowych programach nauczania. Jest to nasz wspólny wkład w rozwijanie twórczego i kreatywnego podejścia do świata, który nas otacza. Zachęcamy do współpracy, bo celem jest inwestycja w młode pokolenie!

Firmy, które zdecydują się zostać naszym partnerem, będą miały okazję do zaprezentowania swojej marki w innowacyjny sposób podczas licznych warsztatów czy wydarzeń specjalnych przez nas organizowanych. Wspólnie zastanowimy się nad strategią i zaplanujemy scenariusz, który może okazać się dobrym pretekstem do wspólnej kreatywnej zabawy.

reklama

KIDS DESIGN SPACE – Dzieci Projektują Przestrzeń zaprasza do zamieszczania reklamy Twojej firmy lub marki na drukowanych programach czy broszurach informacyjnych dotyczących naszego projektu. Główną zaletą jest zwiększenie rozpoznawalności marki czy firmy, dotarcie do ściśle sprecyzowanej grupy odbiorów (dzieci i ich rodziców) oraz duży nakład drukowanych egzemplarzy (istnieje możliwość jego zwiększenia).