GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 27 października 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-15:00

Etap: KREOWANIE

Grupa tematyczna: PROJEKTOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU

Wiek dzieci: 7-11 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

Organizator: Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Link do zapisów: TUTAJ!

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSZYSTKIMI ETAPAMI PROJEKTOWANIA ŚRODKÓW TRANSPORTU!

Trzeci warsztat z cyklu odbędzie się po raz kolejny w CRZ Krzywy Komin. Tym razem Kamil Podolak pokaże małym twórcom jak projekty stworzone podczas poprzednich zajęć przełożyć na formę 3D. Zabierzemy się za modelowanie. Do dyspozycji dzieci oddamy kilogramy plasteliny, styropian, taśmy i niezbędne narzędzia. Efekty tej niezwykle twórczej pracy poddamy ocenie samych małych projektantów oraz zaproszonych rodziców i gości w salonie Porsche. Wspólnie wybierzemy  najlepszy projekt, który stanie się inspiracją dla prowadzącego cykl Kamila Podolaka do opracowania autorskiego projektu. Efekt tej niezwykłej kooperatywy twórczej dziecko-dorosły zaprezentowany zostanie wraz z pracami dzieci podczas finałowej interaktywnej wystawy  „Kids Design Space. Innovation!”, która odbędzie się w grudniu.

Do zajęć niezbędne będzie przygotowanie również baz do modeli i podestów. Powstałe makiety zostaną zaprezentowane w trakcie wystawy finałowej.

ZAPIS DOTYCZY UCZESTNICTWA W CAŁYM CYKLU 4 WARSZTATÓW !!!

29.09.2018 godz. 12.00-13.30  Odjechany start! Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu! Cz. 1

20.10.2018 godz. 12.00-14.00  Co w głowie siedzi? Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu!  Cz. 2

27.10.2019 godz. 12.00-15.00  Wióry lecą! Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu! Cz. 3

10.11.2018 godz. 12.00-13.30  Finał w salonie Porsche! Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu! Cz. 4

PROWADZĄCY: Kamil PodolakZapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury