GARSC INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 29 września 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-13:30

Etap: DOŚWIADCZANIE

Grupa tematyczna: PROJEKTOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU

Wiek dzieci: 7-11 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: Pracownie Projektowania Środków Transportu ASP Wrocław, ul. Traugutta 19/21

Organizator: Fundacja Open Mind

Miejsce parkingowe: tak

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Link do zapisów: TUTAJ!

Zapisy dotyczą wszystkich części grupy tematycznej: PROJEKTOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU (zarówno etapu DOŚWIADCZANIE jak i KREOWANIE)

Wybierzemy się do Pracowni Projektowania Środków Transportu ASP we Wrocławiu, gdzie dowiemy się czym jest i na czym polega ich tworzenie. Sami zaprojektujemy swój własny samochód, samolot lub inny pojazd odpowiadający naszym zainteresowaniom. Dzięki uczestnictwu w zajęciach twoje dziecko może odkryć swoje pasje i talenty związane z projektowaniem środków lokomocji. Zachęcamy do udziału w przygodzie przede wszystkim osoby interesujące się motoryzacją.

Dzięki temu spotkaniu dzieciakom łatwiej będzie zaprojektować przedmiot w ramach warsztatów z etapu KREOWANIE!


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularza internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury