GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 20 października 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-14:00

Etap: DOŚWIADCZANIE

Grupa tematyczna: PROJEKTOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU

Wiek dzieci: 7-11 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

Organizator: Fundacja Open Mind

Miejsce parkingowe: tak

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Link do zapisów: TUTAJ!

Zapisy dotyczą wszystkich części grupy tematycznej: PROJEKTOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU (zarówno etapu DOŚWIADCZANIE jak i KREOWANIE)

W kolejnej części projektu, po przebytej wycieczce do Pracowni Projektowania Środków Transportu ASP Wrocław, czas wykorzystać zdobytą wiedzę oraz pobudzić wyobraźnię i kreatywność! Zainspirowane wyprawą dzieciaki będą mogły zaprojektować swoje własne środki transportu na tabletach i komputerach. Wykorzystując profesjonalne programy i oprogramowania do tworzenia rysunków i grafik uczestnicy stworzą nowe modele samochodów czy samolotów. Mali odkrywcy będą wspólnie w grupach przedstawiać swoje oryginalne pomysły i przelewać je na papier!

Dzięki temu spotkaniu dzieciakom łatwiej będzie zaprojektować przedmiot podczas następnej części zajęć!


Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury