GARSC INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

i_1708x427_kids_doswiadczenie

 

Termin: 25 września 2018 (WTOREK)

Godzina: 16:00-18:00

Etap: DOŚWIADCZANIE

Grupa tematyczna: DESIGN

Wiek dzieci: 7-11 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: Materialise, ul. Belgijska 1

Organizator: Fundacja Open Mind

Miejsce parkingowe: tak

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Link do zapisów: TUTAJ!

Wybierzemy się do wrocławskiej firmy Materialise, aby wspólnie poznać obszar druku 3D. Dowiemy się o usługach oferowanych przez druk 3D. Zobaczymy jak naprawdę wygląda produkcja, w jaki sposób działają maszyny. Będziemy uczestnikami prezentacji wybranych produktów oraz razem zwiedzimy produkcję.

Dzięki temu spotkaniu dzieciakom łatwiej będzie zaprojektować przedmiot w ramach warsztatów z etapu KREOWANIE!


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularza internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury