GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

III_1708x427_kids_doswiadczenie

Termin: 29 września 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-14:00

Etap: DOŚWIADCZANIE

Grupa tematyczna: DESIGN

Wiek dzieci: 7-11 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: Brand24, ul. ul. Strzegomska 138

Organizator: Fundacja Open Mind

Miejsce parkingowe: tak

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Link do zapisów: TUTAJ!

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Ktokolwiek mówi publicznie w Internecie na temat wybranej marki, produktu czy tematu – powiadamiamy o tym poprzez aplikację webową lub aplikację mobilną.

Uczestnicy dowiedzą się jak wygląda praca w startupie, czym zajmują się programiści, marketerzy, graficy, na czym polega obsługa klienta. Przekazane zostaną informację o produkcie, jak i procesie tworzenia go od wewnątrz.

Dzięki temu spotkaniu dzieciakom łatwiej będzie zaprojektować przedmiot w ramach warsztatów z etapu KREOWANIE!

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. W gronie klientów Brand24 znajdują się takie marki jak Intel, Carlsberg, IKEA, Raiffeisen Polbank, H&M, Vichy, GlaxoSmithKline, czy Crédit Agricole. Ktokolwiek mówi publicznie w Internecie na temat wybranej marki, produktu czy tematu – powiadamiamy o tym poprzez aplikację webową lub aplikację mobilną.


Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.