GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 15 listopada (czwartek)
Godzina: 09:00-12:00
Etap: KREOWANIE
Grupa tematyczna: ANIMACJA
Wiek dzieci: 8-15 lat
Ilość miejsc: 15
Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Zajęcia bezpłatne

Link do zapisów TUTAJ!

Ożywianie obrazu to świetna zabawa! Można m.in. stworzyć na bazie rysunku lub zdjęcia ruchomy obraz zwany gifem. Idąc krok dalej – dać naszej wyobraźni pole do popisu i stworzyć krótki scenariusz, który stanie się podstawą do nieco dłuższej formy animacyjnej.

Podczas warsztatu dzieci zapoznają się z nowymi zagadnieniami z projektowania komputerowego, poznają różne tajniki tworzenia animacji, w tym poklatkowej – znanej od ponad 100 lat. W technice tej zrealizowano m.in. „Misia Uszatka” i „Muppety”.

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury