GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 11 października 2018 (CZWARTEK)
Godzina: 16:00-19:00
Etap: KREOWANIE
Grupa tematyczna: DRUK 3D
Wiek dzieci: 9-15 lat
Ilość miejsc: 15
Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33 – 35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Zapisy dotyczą wycieczki w ramach etapu DOŚWIADCZANIE oraz zajęć projektowych podczas następnego etapu KREOWANIE.

Link do zapisów TUTAJ!

Wejdź w świat technologii druku 3D! Na warsztatach pt: „TO JA DRUKARKA 3D” prowadzonym przez Krzysztofa Kubaska i Małgorzatę Pawlak-Kubasek z  KUBASEK STUDIO staniesz się na chwilę drukarką 3D! Zobaczysz jak ciężką pracę wykonuje maszyna aby wydrukować idee wymyśloną przez projektanta. Każdy z uczestników po krótkim wykładzie  zaprojektuje oraz metodą drukarki 3D „wydrukuje” swój projekt. Potem zeskanujemy każdy wydruk skanerem 3D i wprowadzimy go do programu do grafiki trójwymiarowej. Spróbujemy wydrukować projekty prawdziwą drukarką 3D, to będzie doświadczanie nauki, technologii i inżynierii  przez zabawę!

Zapisy dotyczą wycieczki w ramach etapu DOŚWIADCZANIE oraz zajęć projektowych podczas następnego etapu KREOWANIE.

Prowadzacy: Kubasek Studio


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury