GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Grupa tematyczna:    DRUK 3D

Cykl:                                   25.09.2018 godz. 16.00-18.00

                                              11.10.2018 godz. 16.00-19.00

Wiek dzieci:                   7-15 lat

Ilość miejsc:                   15

Organizator:                  Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Link do zapisów TUTAJ!

Zajęcia są bezpłatne!

Przygodę rozpoczynamy od wycieczki do fabryki druku 3D w Materialise. Wejdziemy w świat technologii i przeniesiemy się do miejsca, w którym wszystko jest możliwe. Czekają na nas interaktywne ekspozycje i praktyczne prezentacje nowinek technologicznych. W następnym etapie przygody dowiemy się od podszewki jak działają drukarki 3D. Wspólnie będziemy pracować nad zaprojektowaniem projektu, a następnie zostanie on przez nas „wydrukowany” w modelu 3D.

ZAPIS DOTYCZY UCZESTNICTWA W CAŁYM CYKLU 2 WARSZTATÓW !!!

25.09.2018 godz. 16.00-18.00 Warsztaty dla dzieci w Materialise

11.10.2018 godz. 16.00-19.00 To ja drukarka 3D! Doświadczaj nauki i technologii na warsztatach ze studiem Kubasek

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury