GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 9 listopada 2018 (PIĄTEK)

Godzina: 16.00-19.00

Etap: KREOWANIE

Wiek dzieci: 8-15 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: CRZ Krzywy Komin

Organizator: Fundacja Open Mind

Zajęcia bezpłatne

ZAPISY TRWAJĄ!

Link do zapisów TUTAJ!

Papier i tektura to materiały, które spotykamy na co dzień w postaci opakowań, chusteczek, gazet, zeszytów czy książek. Jak się jednak okazuje, te niepozorne materiały mogą być zastosowane do wykonanie mebli, elementów wyposażenia wnętrz a nawet budynków.

Podczas warsztatów, prowadzonych przez dr arch. Jerzego Łątkę- specjalistę z zakresu projektowania form użytkowych i architektury, dzieci  dowiedzą się jak produkowana jest tektura, jakie ma właściwości i do czego może się przydać. Będą miały również niepowtarzalną okazję do zaprojektowania wyjątkowo pomysłowej konstrukcji. Papier i tektura dają ogromne pole do popisu dla wyobraźni. Wystarczy tylko puścić wodze fantazji i do dzieła!

Prowadzący: dr arch. Jerzy Łątka


Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury