GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 27 października 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-16:00

Wiek dzieci: 10-15 lat

Ilość miejsc: 12

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

Organizator: Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Link do zapisów TUTAJ!

Poczuj się jak prawdziwy informatyk i odkryj w sobie pasję do programowania! Podczas zajęć nauczysz się podstaw programowania w jednym z najpopularniejszych języków programowania – Javie. Język ten został zaprojektowany w celu tworzenia aplikacji webowych. Nabyte umiejętności podczas warsztatów zostaną wykorzystane do stworzenia aplikacji, dzięki której będzie możliwe umawianie się na wspólną naukę osób, które mają różne mocne strony w nauce. Użytkownicy będą mogli ogłosić w jakiej okolicy chcą się uczyć, z jakich przedmiotów oferują pomoc, a z jakich tej pomocy oczekują.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury