GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 22 listopada (czwartek)
Godzina: 09:00-12:00
Etap: KREOWANIE
Grupa tematyczna: GRAFIKA
Wiek dzieci: 8-15 lat
Ilość miejsc: 15
Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Zajęcia bezpłatne

Link do zapisów TUTAJ!

Czym jest plakat? Po co i jak powstaje? Jakie są jego rodzaje i wypływające z niego funkcje? Na te i na inne pytania odpowiemy sobie podczas warsztatów graficznych – Mistrzowie plakatu. Następnie pełni nowej wiedzy przystąpimy do kreatywnej zabawy mającej na celu przygotowanie nas do zaprojektowania plakatu zapowiadajacego wielki finał Kids Design Space.

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury