GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Grupa tematyczna:   DESIGN/ARCHITEKTURA

Cykl:                                  12.10.2018 godz. 16.00-18.00

                                              13.10.2018 godz. 10.00-15.00

Wiek dzieci:                   8-15 lat

Ilość miejsc:                   15

Organizator:                  Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia są bezpłatne!

Link do zapisów TUTAJ!

Puść wodzę fantazji i stwórz wymarzone miasto przyszłości! Odwiedzimy wrocławski oddział pracowni architektonicznej PRP, gdzie dowiemy się jak wygląda praca przy tworzeniu budyków i przestrzeni miejskich. Dzieciaki będą mogły poczuć się jak prawdziwi projektanci. Wybiegniemy daleko w przyszłość i porozmawiamy o rozwoju miast oraz jak je kreować za 10, 50 czy 100 lat. Pokażemy również z jakich innowacyjnych narzędzi do projektowania korzystamy i jak budujemy w wirtualnej rzeczywistości. Na koniec wspólnie stworzymy manifest i projekt innowacyjnego miasta przyszłości!

ZAPIS DOTYCZY UCZESTNICTWA W CAŁYM CYKLU 2 WARSZTATÓW !!!

12.10.2018 godz. 16.00-18.00 Miasto przyszłości. Warsztat dla dzieci w pracowni architektonicznej PRP. Etap 1

13.10.2018 godz. 10.00-15.00  Miasto przyszłości. Warsztat dla dzieci w pracowni architektonicznej PRP. Etap 2

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

PRP to międzynarodowe biuro projektowe z siedzibą w Londynie, działające w obszarze szeroko pojętej architektury. Stało sie jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w Wielkiej Brytanii  specjalizującą się głównie w projektach architektury mieszkaniowej. Tworzą projekty  Chobham Manor czy Portobello Green. Od sierpnia 2017 roku we Wrocławiu działa także oddział PRP Poland.


Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury