GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 17 listopada 2018 (SOBOTA)
Godzina: 12:00-16:00
Etap: KREOWANIE
Grupa tematyczna: DESIGN/ARCHITEKTURA
Wiek dzieci: 8-15 lat
Ilość miejsc: 15
Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Zajęcia bezpłatne

Zapisy trwają !

Link do zapisów TUTAJ!

Podczas spotkania dzieci będą mogły wykazać się niezwykłą kreatywnością w projektowaniu wystawy finałowej Innovation-Kids Design Space. Zostaną zaproszone do twórczego dialogu z wybitną kuratorką wystaw, autorką książek dla najmłodszych- Ewą Solarz! To będzie magiczne spotkanie w kształtowaniu piękna. Połączenie śmiałych działań dzieci z niezwykłą wrażliwością estetyczną prowadzących.

” Dzieciaki uwielbiają to, co robi. Pisze książki dla dzieci, tj. „D.E.S.I.G.N.” (Dwie Siostry) czy „Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu” (Wytwórnia). Tworzy wystawy dla maluchów – o ilustracji, sztuce i wzornictwie – które potem podróżują po świecie. Robi to, co powinna robić szkoła – wyrabia w dzieciach estetyczną wrażliwość”.
Tak o Ewie Solarz pisze portal warszawawarsaw.

Prowadzący: Ewa Solarz

Współprowadzący: Aleksandra Omiotek

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury