GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin:  25 października 2018 (CZWARTEK)

Godzina: 10.30-12.30

Etap: DOŚWIADCZANIE

Wiek dzieci: 8-15 lat

Ilość miejsc: 20

Miejsce: ul. Wrocławska 66, 55-330 Krępice

Organizator: Fundacja Open Mind

Miejsce parkingowe: tak

Zajęcia bezpłatne

ZAPISY TRWAJĄ!

Link do zapisów TUTAJ!

Prowadzący: Aleksandra Bączek

Poznaj świat – Schumacher Packaging  Sp. z o.o. – lidera w produkcji  wyrobów tekturowych na rynku europejskim i polskim! W asyście przewodnika dzieci będą mogły zobaczyć jak krok po kroku wygląda produkcja tektury i co można z niej wyczarować. Podglądniemy fabrykę w ruchu. Zobaczymy jak pracują maszyny i jakie technologie są wykorzystywane, by wzmocnić wydajność i jakość oferowanych usług.

Grupa Schumacher Packaging jest ekspertem w zakresie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej i litej. Kompleksowa paleta produktów odpowiadająca wymaganiom wielu różnych branż, sięga od opakowań transportowych, opakowań do składania automatycznego i sprzedażowych, po pudełka składane, tace, opakowania do prezentów i displaye. Poza tym Schumacher Packaging projektuje oraz produkuje indywidualnie dla klientów gotowe opakowania i jako dostawca gwarantujący pełną obsługę, posiada w ofercie bogatą paletę usług dla wszystkich stopni łańcucha dostaw.  Filozofię naszego działania można wyrazić w bardzo prosty sposób. Kierujemy się zasadą: „Najważniejsi są ludzie”. Mimo ogromnego rozwoju pozostaliśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z płaską strukturą organizacyjną, w której liczy się duch pracy zespołowej.

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury