GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Termin: 10 listopada 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-13:30

Etap: DOŚWIADCZANIE

Grupa tematyczna: PROJEKTOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU

Wiek dzieci: 7-11 lat

Ilość miejsc: 15

Miejsce: Salon Porsche, aleja Karkonoska 54

Organizator: Fundacja Open Mind

Miejsce parkingowe: tak

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Link do zapisów: TUTAJ!

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSZYSTKIMI ETAPAMI PROJEKTOWANIA ŚRODKÓW TRANSPORTU!

Nadeszła pora na podsumowanie zabawy i wybranie najciekawszych projektów! Po wycieczce do Pracowni Projektowania Środków Transportu ASP we Wrocławiu oraz wspólnej pracy w CRZ Krzywy Komin na spotkanie zapraszamy do  miejsca, w którym estetyka, funkcja i innowacja prezentowane są w wyjątkowej formie! Wybierzemy się wraz z rodzicami do salonu Porsche, gdzie przygotujemy prezentacje z warsztatów i wyłonimy najlepszy projekt, który zostanie opracowany w profesjonalny sposób. Na koniec dzieciaki będą mogły podziwiać swoje prace na specjalnej ekspozycji. Uczestnicy dostaną także upominki, które będą przypominały im o niezwykłej przygodzie, jaką przeżyli podczas warsztatów!

Ponadto efekty tej niezwykłej kooperatywy twórczej dziecko-dorosły zaprezentowane zostaną podczas finałowej interaktywnej wystawy  „Kids Design Space. Innovation!”, która odbędzie się w grudniu.

ZAPIS DOTYCZY UCZESTNICTWA W CALYM CYKLU 4 WARSZTATÓW !!!

29.09.2018 godz. 12.00-13.30  Odjechany start! Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu! Cz. 1

20.10.2018 godz. 12.00-14.00  Co w głowie siedzi? Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu!  Cz. 2

27.10.2019 godz. 12.00-15.00  Wióry lecą! Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu! Cz. 3

10.11.2018 godz. 12.00-13.30  Finał w salonie Porsche! Zaprojektuj swój wymarzony środek transportu! Cz. 4


Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury