GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Grupa tematyczna:    ODLOTOWE DRONY

Cykl:                                   27.10.2018 godz. 10.00-16.00

                                              28.10.2018 godz. 10.00-16.00

Wiek dzieci:                   8-15 lat

Ilość miejsc:                   15

Organizator:                  Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Link do zapisów TUTAJ!

Zajęcia są bezpłatne!

Odleć w świat technologii, mobilnych i wielozadaniowych dronów! Warsztaty dzielą się na dwa dni. Na początek obejrzymy prezentację multimedialną wyjaśniającą, czym są drony. Przedstawimy też pojazdy bezzałogowe, wszystkich środowisk, precyzyjnie mobilne, realizujące swoje zadania w pojedynkę w formacji lub w roju. Po dawce nieziemskich emocji wybierzemy się do ZOO, aby zainspirować się wodnymi stworzeniami! Zaobserwujemy zwierzęta wodne takie jak manat, foka i rekin.

Drugiego dnia uczestnicy zaprojektują drona nowego rodzaju! Dzieci będą musiały wybrać zadanie jakie zrealizują drony. Następnie wybiorą środowiska w jakich urządzenia będą funkcjonować oraz zaplanują budowę latającej machiny!

ZAPIS DOTYCZY UCZESTNICTWA W CAŁYM CYKLU 2 WARSZTATÓW !!!

27.10.2018 godz. 10.00-16.00 Zainspiruj się naturą i zaprojektuj odlotowego drona w CRZ Krzywy Komin! Dzień 1!

28.10.2018 godz. 10.00-16.00 Zainspiruj się naturą i zaprojektuj odlotowego drona w CRZ Krzywy Komin! Dzień 2!

 

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury