GARŚĆ INFO O PROJEKCIE
Kids Design Space to cykl działań edukacyjno-animacyjnych organizowany przez wrocławską Fundację Open Mind. Kids Design Space jako przestrzeń twórczej współpracy pozwoli uczestnikom zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od wybitnie uzdolnionych, doświadczonych ceramików, architektów, ilustratorów, designerów i rzemieślników. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodych ludzi do działania, rozwijania kreatywności, nabycia nowych umiejętności praktycznych i świadomości kulturowej.

Grupa tematyczna:  NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I DESIGN

Cykl:                                   04.10.2018 godz. 17.00-19.00

                                               20.10.2018 godz. 13.00-17.00

Wiek dzieci:                   7-15 lat

Ilość miejsc:                   15

Organizator:                  Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Link do zapisów TUTAJ!

Zajęcia są bezpłatne!

Pierwszym punktem warsztatu będzie wycieczka do wrocławskiej siedziby Centrum Innowacji 3M, gdzie przeniesiemy się do świata nowoczesnych technologii, w którym wszystko jest możliwe.  Czekają na nas interaktywne ekspozycje i praktyczne prezentacje urządzeń. Następnie wspólnymi siłami wymyślimy szalone, ale i potrzebne przedmioty codziennego użytku, dzięki którym ułatwimy życie seniorom. Nad projektami będziemy pracować w grupie, bo przecież co dwie głowy to nie jedna!

ZAPIS DOTYCZY UCZESTNICTWA W CAŁYM CYKLU 2 WARSZTATÓW !!!

04.10.2018 godz. 17.00-19.00 Warsztaty dla dzieci w centrum innowacji 3M

20.10.2018 godz. 13.00-17.00 Bez ograniczeń! Warsztaty z projektowania dla dzieci

Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury