Współpraca

Tytuly-22

Po trzech latach prowadzenia różnych działań, z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że uwielbiamy pracę z dziećmi. Dlaczego? Jakie są nasze cele i założenia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w zakładce O FUNDACJI. Zapraszamy, poznajmy się!

Warsztaty prowadzone w ramach projektu KIDS DESIGN SPACE – Dzieci Projektują Przestrzeń to doskonała okazja do promocji marki. Reklama na broszurach, partnerstwo czy sponsoring to tylko nieliczne pomysły i możliwości współpracy z nami.

Zaufało nam już Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także Narodowe Centrum Kultury, przekazując środki na nasze działania. Prowadzone przez nas projekty uzyskały patronaty honorowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Edukacji, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Rzecznika Praw Dziecka oraz Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Świadczy to o wysokiej jakości przeprowadzonych projektów, nie tylko pod względem edukacyjnym.

Prowadzone u nas warsztaty i spotkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców, i mogą być doskonałą okazją do prezentacji Twojej firmy w nowy innowacyjny sposób.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, pisz na adres:  kontakt@kidsdesignspace.pl

Razem zastanowimy się nad strategią i zaplanujemy scenariusz, który może okazać się dobrym pretekstem do wspólnej kreatywnej zabawy!