O fundacji

Fundacja OPEN MIND to organizacja non-profit, założona przez grono entuzjastów designu, rzemiosła, sztuki, edukacji społecznej i kulturowej. Działa społecznie, pro-ekologicznie, kulturotwórczo, międzynarodowo i międzypokoleniowo. Wspiera rozwój społeczeństwa kreatywnego, opartego na wiedzy, świadomie korzystającego z dostępnych innowacji i wspólnego europejskiego dorobku historyczno-kulturowego.

W obszarze zainteresowania Fundacji jest także rozwijanie potencjału twórczego dzieci i młodzieży. Fundacja zachęca do stawiania wyzwań młodemu pokoleniu, od którego zależy przecież nasza przyszłość. Na program Fundacji składają się: interdyscyplinarne  warsztaty, wystawy, spotkania, debaty publiczne, wykłady, spektakle i wycieczki, w których część odbywa się bezpłatnie dla uczestników.

Wśród zrealizowanych projektów Fundacji OPEN MIND, warto wymienić:

kds_o_funacji_grafa_podspodemlinkdostrony1

 

kds_o_funacji_grafa_podspodemlinkdostrony2

 

kds_o_funacji_grafa_podspodemlinkdostrony3

 

kds_o_funacji_grafa_podspodemlinkdostrony4

 

kds_o_funacji_grafa_podspodemlinkdostrony5

 

„Ideą przewodnią Fundacji jest dialog służący poszukiwaniu nowych rozwiązań i promocja dobrych pomysłów. Cenimy sobie nietuzinkowe pomysły, entuzjazm oraz odwagę w dążeniu do celu. Wiedza to nasza pasja, a jej sprawdzanie w praktyce jest dla nas nieskończonym źródłem satysfakcji”

www.fundacjaopenmind.pl

We wszystkich działaniach wspiera nas CRZ Krzywy Komin, który użycza nam sprzęt, materiały i sale pod warsztaty.

www.krzywykomin.pl